tr Turkish
en Englishru Russiantr Turkish

Bodrum Özel Yat partileri

Bodrum Özel Yat Partileri 

2017 yılının yaz mevsiminde Bodrum , Marmaris ve çeşme de özel yat partileri düzenlenecektir.  2 çeşit partimiz bulunmaktadır. Bu partilere katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için aşağıdaki mail adresine başvurmanız halinde size katılım şartları gönderilecektir. Gerekli şartlara uyan müşterilerimiz partilere katılma hakkını kazanabileceklerdir.

mail: club3myatch@gmail.com

PARTİ İSMİ :

  • SIX DOUBLE  Birbirini tanımayan 6 çift müşterinin katılacağı bir partidir. Çiftlerin yeni arkadaşlık kurması için  , eğlenme  ve paylaşımlarda bulunulması için 1 haftalık zamana yayılmış özel bir partidir. Yatımız da özel müzik sistemi bulunmaktadır. Sınırsız yeme ve İçmenin yapılabileceği  bu parti de her akşam farklı koylarda özel eğlencelerle ve profesyonel kadromuzla iyi bir tatil ve ve vakit geçireceksiniz.
  • PARTİ İSMİ : SIX MEN Sadece 6 adet Bay müşterinin katılacağı özel bir partidir. Teknemizde 6 adet bayan hostes sizi karşılayacaktır ve tatil süresince sizle özel olarak ilgilenecektir. Yeme içmenin sınırsız olması ve bayan hosteslerimizin her müşteriye özel ilgilendiği 1 hafta boyunca güzel vakitlerin geçirildiği  iyi bir tatil ve parti size özgürlüğünüzü hissettirecek. Bayan hostesler günün her saatinde size her türlü hizmeti yapmaya hazır ve hayatınızda bu haftayı unutamayacaksınız.

Önerilen makaleler