tr Turkish
en Englishru Russiantr Turkish

Çeşme Yat Kiralama

www.club3m.com

Çeşme deki Yatlarımız la güzel anlar yaşamak için , eğlenceli bir yaz tatili yapmak için doğru yerdesiniz. Portföyümüzde bulunan yat çeşitlerimiz ile ihtiyacınıza uygun bir yat mutlaka bulacaksınız.  Firmamızın irtibat numarasına whatsup tan talebinizi bırakabilir veya sitemizin ana sayfasındaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Çeşme’den yata binip seyahatinize yunan adalarında da devam edebilirsiniz.

 

 

Yatlarımz da parti , evlilik teklifi , yaş günü , after parti gibi etkinlik talepleriniz için sizlere uygun yatlarımız mevcuttur. Ana sayfamızdan Çeşme bölgesi için sunulan yatlarımızı görebilirsiniz.

whats up dialog : 0090 534 8869181

Our yachts at Çeşme are in the right place to have a fun summer holiday. With our yacht types in our portfolio, you will find a yacht suitable for your needs.  You can leave your whatsup Tan request to the contact number of our company or simply fill out the contact form on the homepage of our website.

You can also take the yacht from Çeşme to the Greek islands.

Our yachts offer a party , marriage proposal , birthday , after party, event requests are available for you. From our homepage you can see our yachts for Çeşme region.

 

 

whats up dialog : 0090 534 8869181

Önerilen makaleler