Çeşme yat parti , Bodrum Yat parti , Marmaris yat partisi

Firmamız daki Yat , Gulet , Tekne, Motoryat , Katamaran ve Yelkenli portföyümüz ile bütün sene 12 ay boyunca yat kiralayabilir aynı zamanda teknelerimiz de partiler yapabilir , doğumgünü ve özel toplantılar düzenleyebilirsiniz.   200 ü geçkin yat portföyümüz ile size ve amacınıza uygun teknelerimiz le özel anlar yaşamak için aşağıdaki numaradan bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Yat , Kiralık Gulet, Kiralık Yelkenli Kiralık Motoryat seçeneklerimiz ile Bodrum da yat kiralama, Marmaris te yat kiralama , Fethiye de yat kiralama, Göcek te yat kiralama, Kemer de yat kiralama , Antalya da yat kiralama ,Çeşme de yat kiralama,Dalyan da yat kiralama,Alaçatı da yat kiralama, gulet kiralama , tekne kiralama , yelkenli kiralama  olarak hizmet vermekteyiz. Günlük , Haftalık , Aylık ve sezonluk olarak yatlarımızı inceleyip değerlendirdikten sonra ekonomik ve lüx yat seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Aynı zamanda Bütün ege ,Akdeniz ve Marmara deniz ve koylarında ki yat ve teknelerimizle mavi tur,mavi yolculuk yapma imkanlarınız bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi ve rezervasyon için : 0534-8869181

yat kiralama

yatta-particlub3mbodrum-yatbodrum-yat-kiralama

Önerilen makaleler