tr Turkish
en Englishru Russiantr Turkish

Club3M Yat Kiralama

Yat Kiralama - Kiralık Tekne Hizmetleri

Merhaba Değerli Club3M Üye ve Makaleseverleri. 2017 Yat Kiralama Sezon’umuz açılmıştır. Yat Kiralama & Gulet Kiralama ve Satış İçin Club3M İletişim Kısmından Bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece Yat Kiralama olarak değil Siz VIP İnsanların Gündelik yada Aylık Kullanabileceği yada kiralayabileceği VIP Araçlar ile’de karşınızdayız.

Lüx Araç Kiralama

Lüx Yat Kiralama

Satış ve Organizasyon İçin 7/24 Telefon’da Sizleri Bekliyoruz … 

Mavi Tur fiyatları konusunda en uygun olanı organize etmek ve rotalar konusunda tercih ettiğiniz bölgenin artıları ve eksilerini anlatarak Tekne kiralama konusunda istediğiniz tarihlerde size en uygun tekneyi kiralamanıza yardımcı oluruz. müşterilerimizin birçoğu yabancı olduğu kadar yerli turistlerimize iş ahlakımız geregi, sizin hassasiyetinizin farkinda oldugumuz, temizlik, güleryüz, gizlilik, mükemmelliyet ve eksiksiz servis anlayışımız ile sizleri, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz ve Ege Denizi sularında kiralık yatlar ile mavi Tur yapmaya davet ediyoruz.

Marmaris koyları, göcek fethiye koyları, kalkan kaş, Kekova koyları, Antalya’ya kadar tüm birimler Kiralık Motoryatlar ile bu keyifli tekne turuna ev sahipliği yapmaktadır. Kiralık guletler, Kiralık motoryatlar ve Kiralık yelkenli tekneler ile gerçekleşen bu tekne turları günümüzde artık yerli yabancı tüm insanların tercihi haline gelmiştir. Önceleri bodrumdaki tekne ustaları tarafından yapılan aynı zamanda Satılık tekneler ile gerçekleşen Kiralık Tekne Turları Şimdilerde son derece teknolojik imkanlarla büyük tersanelerde yapılan satılık tekneler farklı ve çok keyifli bir şekle dönüşmüştür. Bu tekneler ile düzenlenen turlar dünyanın dört bir yanından gelen yabancı turistlerinde Bu tekneler ile çıktıkları turlar ilgilerini çekmekte ve her yıl bu amaçla ülkemizi ziyaret etmekteler.

Önerilen makaleler