tr Turkish
en Englishru Russiantr Turkish

Ege’de Yat Kiralama

Firmamızın bünyesindeki Kiralık Tekneler ve Satılık Tekneler bölgelere göre çeşitlilik göstermektedir. Çeşme de yat kiralama için bünyemizden seçeceğiniz bir tekne , ( ki bunlar da Motoryat , Yelkenli , Katamaran , Yat , Motoryat , Gulet ve Gezi teknesi olarak sınıflandırabiliriz ) ile Günlük yat kiralama , günlük tekne kiralama , günlük yelkenli kiralama , günlük gulet kiralama , günlük Katamaran kiralama da hizmet alabilirsiniz. Tekne , yat, gulet , Katamaran ve Yelkenli lerimiz de sizlere hizmet edecek yetkili ve deneyimli personellerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda Günlük yat kiralama dışında Haftalık yat kiralama , Haftalık gulet kiralama, haftalık yelkenli kiralama , haftalık Katamaran kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Kiralık Yat olarak Çeşme’de Yat Kiralama , Mudanya’da Yat Kiralama, Antalya’da Yat Kiralama , Göcek’te Yat Kiralama , Marmaris’te Yat Kiralama , Datça’da Yat Kiralama , Dalyan’da Yat Kiralama , Alaçatı’da Yat Kiralama ,  Fethiye’de yat kiralama, Ayvalık’ta Yat kiralama , Seferihisar’da Yat Kiralama , Foça’da Yat Kiralama , İzmir’de Yat Kiralama , Urla’da Yat Kiralama , Kuşadası’nda yat kiralama , Samos’ta Yat Kiralama , Lipsi’de Yat Kiralama , Didim’de Yat Kiralama , Yalıkavak’ta Yat Kiralama , Turgutreis’te Yat Kiralama , Bodrum’da Yat Kiralama , Marmaris’te Yat Kiralama , Symi’de Yat Kiralama , Kos’ta Yat Kiralama , Tilos’ta Yat Kiralama , Rhodes’te Yat Kiralama , Rodos’ta Yat Kiralama ,  Finike’de Yat Kiralama , Kaş’ta Yat Kiralama, Alanya’da Yat Kiralama , Kemer’de Yat Kiralama , Side’de Yat Kiralama , Demre’de Yat Kiralama olarak bu bölgelerde toplam’da 300 ü geçkin yat çeşidimiz le siz değerli müşteri ve tatil severlerin hizmetindedir. Her geçen sezon bu sayıya yenileri eklenmektedir.

Yat Kiralama yapmak için öncelikle Bütçe limiti belirlenmelidir. Daha sonra Bölge belirlendikten sonra yanınıza almak istediğiniz kişi sayısını belirlemeniz gerekmektedir.  Ardından Bu Konuda Uzman Bir firmaya danışmanız gerekmektedir. Yat Acentaları  yat sahiplerinden ve Yat Kaptanlarından daha yetkilidir. Sizin doğrudan acente dışında aldığınız fiyat ne kadar ucuz gözükse de , ucuz aldığınızı zannet seniz de yaptırımlarınız ve hizmet şekli ve anlayışı açısından zararda olacağınız bir tutumdur. Çünkü Bizim gibi yat acentalığı yapan (Tabi her firma aynı değildir) firmalar bu iş için ciddi emek , para , zaman   harcamıştır. Bunun sonucu olarak ta Yat Kiralama Firmaları sizlere Mavi Yolculuk‘ta , Mavi Tur‘da , Haftalık Yat Kiralama‘da ,Haftalık Gulet Kiralama‘da , Haftalık Katamaran Kiralama‘da Haftalık Yelkenli Kiralama‘da , Haftalık Tekne Kiralama‘da geçireceğiniz zamanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlarlar. Ege ve Akdeniz Rotaları , Yat çeşitlerimizle sizlere çok seçenek sunan firmamız aynı zamanda Yat Partileri de düzenlemektedir.

Yat Partileri / Yacht Party

Yat Partilerimiz 3 ama guruba Ayrılmaktadır. Bu Partiler ile yaşayacağınız saatler , Günler  inanın size çok iyi gelecektir.

  1. Partimiz  ;  Sadece Erkelerin Katılabileceği özel bir partidir. 6 Kişi ile sınırlı olan bu Partimize katılan baylar 1 hafta Boyunca sınırsız Yemek , sınırsız içki ile özel 6 adet Bayanın 6 adet baya hafta boyunca her saat özel hizmet etmesi ile sınırsız bir eğlenceye şahit olacaklardır. Belli Tarihlerde Yapılan bu Partilere katılmak isteyen kişiler özenle seçilmektedir. Aynı Zamanda sadece arkadaş grubunuzla da katılabileceğiniz bir partidir.  Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için aşağıda yazılı olan iletişim seçeneklerinden bilgi ve kayıt yaptırabilirler.
  2. Partimiz ; Sadece Bayanların Katılabileceği bir partidir. Kendine güvenen, cesaretli , yeni kişilerle tanışmayı seven bayanlar için heyecanın dorukta olduğu bir partidir. Partiye katılacak olan bayan müşterilerimize tatil boyunca erkek hostesler eşlik edecektir. Bayan Müşterilerimiz bay hosteslere 1 hafta boyunca limitleri kendisi belirleyerek köle gibi kullanabilecekler. Sadece arkadaş grubunla böyle bir partiye katılınabilir , veya  Tanımadığı bir karma gruba kayıt yaptırabilir. Tamamen kimsenin bilmediği tanımadığı duymadığı bir hafta geçirmek isteyen bayanlar, felekten bir hafta çalmak isteyen bayanlar, Kaçamak yapıp hayatta değişik ve orijinal , heyecanlı bir hafta geçirmek isteyen bayanlar bu partiyi tercih etmektedir. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için aşağıda yazılı olan iletişim seçeneklerinden bilgi ve kayıt yaptırabilirler.
  3. Partimiz ; Bu Parti Çiftleri ilgilendirmektedir. Evli Çiftler , Nişanlı Çiftler , Sevgili Olanlar vs.. İlişkilerine değişiklik katmak için , Farklı eşlerle çeşitli münasebetlerde bulunmak için , heyecan ve adrenalin tatmak için bu parti tam bu çiftler içindir. Swing Paylaşımlar ve Adult arkadaşlıklar için düzenlenen bu parti heyecan isteyen çiftlerimizin katıldığı tamamen gizli ve özel bir partidir. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için aşağıda yazılı olan iletişim seçeneklerinden bilgi ve kayıt yaptırabilirler.

Whats up bilgi ve rezervasyon hattı : 0090-534-8869181

Mail : club3myatch@gmail.com

Yat Partisi - Club3m | Yat Partileri
Yat Partisi – Club3m | Yat Partileri

Önerilen makaleler