Kemer Yat Kiralama

İstanbul dan Antalya ya kadar bütün sahil kesiminde Yat kiralama ve oto kiralama da sektörün en iyi tekne, yat, gulet, katamaran , yelkenli ve son model spor araba ve lüx arabalarla çalışmakta olan firmamız club3m, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

2016 yılının ortalarından itibaren bünyesine kattığı spor arabalar ile sizlere  lüks bir hayatı, eğlenceyi, heyecanı ve zevki kısa bir süreliğine de olsa yaşatmayı hedefleyen firmamız evinize teslim hizmeti ile sizi yorulmaktan, uğraşmaktan kurtarıyor.

Kiralık Porsche, Ferrari, Mustang, Bmw, Mercedes, Masserati gibi lüks spor araçları firmamızdan günlük,haftalık veya aylık olarak sorunsuzca kiralayabilirsiniz.

Yat, tekne, katamaran , yelkenli,gulet kiralama da aşağıdaki bölgeler de hizmet vermekteyiz. Bu bölgelerde teknelerimiz bulunmaktadır.

İstanbul yat ve tekne kiralama, Marmaris yat ve tekne kiralama, Göcek yat tekne kiralama,Antalya yat ve tekne kiralama,kemer yat ve tekne kiralama,çeşme yat ve tekne kiralama, Foça yat ve tekne kiralama, Fethiye yat ve tekne kiralama, Alaçatı yat ve tekne kiralama, Mudanya yat ve tekne kiralama, Trilye yat ve tekne kiralama,ayvalık yat ve tekne kiralama didim yat ve tekne kiralama,Datça yat ve tekne kiralama Edremit yat ve tekne kiralama,Kuşadası yat ve tekne kiralama,Didim yat ve tekne kiralama,Bodrum yat tekne kiralama,Kaş yat ve tekne kiralama,İzmir yat ve tekne kiralama olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

Önerilen makaleler