Kiralık Yat Cesme , Alacatı , Dalyan , Marmaris , Kemer , Kas , Bodrum , Fethiye , Gocek

Cesme kiralık yat filomuz ile yaz tatilinizi koylarda geçirmeye ne dersiniz. Alacatı , Dalyan , Ilıca ve bütün Cesme koylarında özel bir tatil sizi bekliyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için acele etmelisiniz. Bayram tatillerini yatlarda güneşlenerek geçirmek size , ailenize ve arkadaşlarınıza iyi gelecek.

Kiralık Yat , Kiralık Gulet, Kiralık Yelkenli Kiralık Motoryat seçeneklerimiz ile Bodrum da yat kiralama, Marmaris te yat kiralama , Fethiye de yat kiralama, Göcek te yat kiralama, Kemer de yat kiralama , Antalya da yat kiralama ,Çeşme de yat kiralama,Dalyan da yat kiralama,Alaçatı da yat kiralama, gulet kiralama , tekne kiralama , yelkenli kiralama  olarak hizmet vermekteyiz. Günlük , Haftalık , Aylık ve sezonluk olarak yatlarımızı inceleyip değerlendirdikten sonra ekonomik ve lüx yat seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Aynı zamanda Bütün ege ,Akdeniz ve Marmara deniz ve koylarında ki yat ve teknelerimizle mavi tur,mavi yolculuk yapma imkanlarınız bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi ve rezervasyon için : 0534-8869181

dalyan-gulet-kiralamabodrum-kiralik-yatkemer-yat-kiralamamarmaris-yat-kiralama

Önerilen makaleler