Mudanya Yat Kiralama-Evlilik Teklifi ve Özel Günler

MUDANYA- TİRİLYE YAT KİRALAMA Hizmeti olarak sizlere birçok seçenek sunabilen firmamız yatlarımızda günlük ve haftalık gezi turları, evlilik teklifi, yaş günü ve özel yemekleriniz için birçok seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Evlilik teklifinde paket programlarımız bulunmaktadır. Canlı Müzik, DJ , Fasıl Heyeti veya yatlarımızda ki ses sistemi ile eğlencenize farklı bir renk katabilirsiniz. Aynı zamanda erkek ve bayan dansöz getirme seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Yemek olarak her türlü menü sizlere sağlanabilmektedir. Yat ve masa Süslemelerinin yanında eğlencenize havai fişek ve volkanlarla renk katabilmekte siniz. Dron ve kamera çekimleri ile özel günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

Saatlik yat kiralama, Günlük yat kiralama, Haftalık yat kiralama hizmetimiz ile özel anlarınızı farklı kılmak 1 telefon kadar uzağınızda.

Mudanya Yat kiralama, Tirilye yat kiralama, Kumla yat kiralama, Narlı yat kiralama, Gemlik yat kiralama, Bursa yat kiralama, Güzelyalı yat kiralama gibi birçok yerde tekne ve yatlarımızı sizler için hazırladık.

Ayrıntılı bilgi ve Rezervasyon için  İRTİBAT NUMARAMIZ : 0534-8869181

 

Önerilen makaleler